• In English
 • На Дніпропетровщині Юлія Лапутіна передала планшети в Сервісні офіси помічника ветерана
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 21 грудня 2023 року о 15:40

  Під час робочої поїздки до Дніпропетровщини Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна зустрілася з керівниками 10 новостворених Сервісних офісів помічника ветерана та передала їм планшети. 50 девайсів придбані за кошти міжнародних партнерів Мінветеранів, щоб сприяти ефективній роботі фахівців із супроводу ветеранів й ветеранок на шляху реінтеграції до мирного життя.

  “Я дуже рада, що Дніпропетровщина активно включилась до реалізації нашого пілотного проекту із впровадження в Україні інституту помічника ветерана. Це будуть не "кабінетні працівники" – вони практично супроводжуватимуть людину в органах влади, та принципом “рівний з рівним” надаватимуть ветеранам війни, членам їхніх сімей та демобілізованим воїнам сервісну підтримку з переходу від військової служби до цивільного життя. Дякую нашим міжнародним партнерам за підтримку такого важливого проекту”, – зазначила Юлія Лапутіна.

  Очільниця Мінветеранів зазначила, що наступного року проект буде масштабовано по всій Україні. Заплановано підготувати приблизно до 15 000 помічників ветеранів.

  Також Юлія Лапутіна провела робочу зустріч з начальником Дніпропетровської обласної державної адміністрації Сергієм Лисаком.

  Зазначимо, планшети для забезпечення роботи помічників ветеранів придбано за підтримки проекту “Ґендерно-чутливі підходи до ментального здоров'я та психосоціальної підтримки в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

  Нагадаємо, інститут помічника ветерана є новою адміністративно-сервісною реалією в діяльності територіальних громад країни найближчого майбутнього.