• In English
 • На Дніпропетровщині встановлять кордони заповідників
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 19 липня 2018 року о 10:52

  На Дніпропетровщині планують встановити кордони заповідників. Чіткі межі визначать вперше за історію створення об’єктів природно-заповідного фонду. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації Руслан Стрілець.

  «Як було раніше: заповідники є, але їх межі встановлені тільки на карті. Все через недосконалу нормативну базу. Як результат – складнощі із захистом цих територій. Коли немає чітких меж заповідника, приміром, важко довести, що рубати дерева саме на цій ділянці не можна. У 2018-му починаємо виправляти ситуацію», - пояснив Руслан Стрілець.

  Тепер межі кожної природоохоронної території існуватимуть не лише на карті, а й на землі, додав він.

  «Ми встановимо спеціальні вказівники. Кожен, хто заходить на територію заповідника, буде розуміти, що знаходиться вже у заповідній зоні», - сказав директор департаменту.

  Загалом у 2018 році планують позначити спеціальними вказівниками межі 38 об’єктів природно-заповідного фонду у 8 районах області та у  м. Дніпро. Їх загальна площа - понад 2 тис га.

  Загалом на Дніпропетровщині 178 об’єктів природо-заповідного фонду. Позначити їх межі збираються за найближчі 4-5 років.