• In English
 • На Дніпропетровщині ремонтують трасу Знам’янка-Луганськ-Ізварине
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 13 травня 2021 року о 11:42

  На Дніпропетровщині оновлюють трасу М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. У розпалі – роботи на П’ятихатському напрямку. Дорожники знімають старий асфальт та роблять основу під нове покриття. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «Один із наймасштабніших проєктів в області – ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Це дорога міжнародного значення. Техніка працює і вдень, і вночі. Усе – аби якнайшвидше привести автомагістраль до ладу», – сказав Валентин Резніченко.

  Робота кипить майже на всій протяжності траси. Зокрема, від межі з Кіровоградською областю до Криничанського поста поліції. Далі – до межі з містом Дніпро та від Павлограда в напрямку Донеччини.

  «Ще одна важлива ділянка – від Дніпра до Павлограда. Незабаром там розпочнуться роботи. Нове покриття зробимо майже вчетверо товщим за старе – шар сягне 37 см»,  – розповів в.о начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

  У напрямку П’ятихаток дорожники розчищають узбіччя, фрезерують старе покриття, укладають вирівнюючий шар. На ділянці поблизу Дніпра вже наносять розмітку та встановлюють знаки.

  Олександр Коломійцев додав: після завершення робіт траса стане складовою нової дороги М-30 Стрий – Ізварине. Вона з’єднає схід і захід країни.

  Ремонт автошляху М-04 – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Дніпропетровщиною проходить майже 300 км траси.