• In English
 • На Дніпропетровщині реконструювали ще одну школу за принципами НОП

  У місті Покров Дніпропетровської області за принципами Нового освітнього простору була реконструйована місцева школа №1 (раніше №5). Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  «На Дніпропетровщині реконструювали ще одну стару школу. Будівлі цього закладу більше 50 років, і за весь цей час там жодного разу не було ремонту. Але з початку цього року все змінилося, і зараз 500 школярів вже вчаться по-новому в сучасних та комфортних умовах. Прекрасне втілення принципів Нового освітнього простору. Такою і має бути сучасна школа», – зазначив він.

  Відтак було повністю змінено фасад школи – тепер він утеплений, сучасний та яскравий. Також було замінено покрівлю, вікна, двері та всі необхідні комунікації.

  У кожному класі провели необхідний ремонт, зробили креативний дизайн, встановили інтерактивні дошки та інше сучасне обладнання, закупили меблі.

  Сьогодні у навчальному закладі функціонує сучасна спортивна та актова зали, їдальня, бук-кросинг, медіатека та ресурсна кімната для дітей з особливими освітніми потребами.

  Також запланована реконструкція шкільного стадіону на подвір’ї школи.

  Довідково

  Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами: енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.