• In English
 • На Дніпропетровщині працюють вже 22 мобільних ЦНАПи
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 19 грудня 2018 року о 12:10

  Оформити нерухомість або пільги. Ці та інші послуги на Дніпропетровщині можна отримати, не виходячи з дому – завдяки мобільним ЦНАПам. Два «переносні офіси» з’явилися в Новоолександрівській об’єднаній громаді. Загалом в регіоні – вже 22 мобільні ЦНАП. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «Доступні, оперативні та зручні для людей. Такими мають бути центри надання адміністративних послуг. Аби скористатися послугами безперешкодно могли абсолютно всі мешканці області, працюють мобільні офіси. Завдяки спеціальним валізам із необхідним обладнанням фахівці обслуговують вдома людей, котрі за станом здоров’я не можуть самостійно відвідати центр», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  Два мобільні кейси з’явилися у Новоолександрівській об’єднаній громаді. «У кейсах – повноцінний мобільний офіс. Там ноутбук, сканер, принтер, USB-модем для доступу до Інтернету, акумулятор та веб-камера. Все це – для обслуговування людей з інвалідністю, літніх людей та жителів віддалених населених пунктів», – зазначила начальник Центру надання адміністративних послуг Новоолександрівської об’єднаної громади Євгенія Запорожченко.

  Сервіс охоплює понад 120 адмінпослуг. Серед них – реєстрація бізнесу або нерухомості, оформлення земельних ділянок та отримання державних соціальних виплат.

  Замовити послугу мобільного офісу можна додому за телефоном, електронною поштою або за заявою уповноваженої особи. Адміністратор центру разом із кейсом вирушить до замовника. Візит фахівця – безкоштовний.

  Загалом на Дніпропетровщині працюють 57 ЦНАПів та їхніх філій.