• In English
 • Дніпропетровська ОДА: Школа у Жовтих Водах тепер європейського зразка
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 19 грудня 2018 року о 12:22

  Яскрава та сучасна. Школа №6 «Перспектива» у Жовтих Водах тепер  європейського зразка, акцент зробили на енергоефективності. Реконструювала заклад Дніпропетровська облдержадміністрація. У школі – теплий різнокольоровий фасад, нова покрівля та вікна, кабінети з сучасним дизайном та новими меблями. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «Нині реконструюємо понад 30 опорних та основних шкіл області. Вже завершили приводити до ладу школу №6 у Жовтих Водах. Після капітального ремонту старими у закладі залишились тільки стіни. Тепер це найяскравіша школа України», - зазначив Валентин Резніченко.

  Акцент зробили на енергоефективності. Підрядники термомодернізували фасад, встановили енергозберігаючі вікна, двері, реконструювали покрівлю. Для дітей з особливими потребами обладнали пандус із підігрівом та термодатчиками. Взимку він не замерзатиме.

  Сучасний ремонт – і всередині. У школі повністю замінили електромережу, систему водопостачання та опалення. Осучаснили спортивну залу, їдальню, перебудували та розширили кухню. В актовій залі – велика сцена та спеціальне звукоізолююче покриття. Класи – із яскравим дизайном, новими меблями.

   У школі №6 – 23 класи. В них – майже 600 дітей.