• In English
 • На Дніпропетровщині організували патріотичні тури
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 02 травня 2019 року о 12:45

  На Дніпропетровщині проходять патріотичні тури. Їх організовують містами і селами регіону Дніпропетровська облдержадміністрація разом із Музеєм АТО. Подивитися фільм «Шляхами героїв» та послухати бардівські композиції учасника фесту «Пісні, народжені в АТО» приходять сотні школярів, студентів, атовці з родинами, повідомила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

  «Маємо вже декілька вдалих проектів з патріотичного виховання молоді. Для школярів організовуємо екскурсії «Шляхами героїв». У різних куточках області влаштовуємо виїзні експозиції Музею АТО. Започаткували і патріотичні тури. До зустрічей у містах і селах долучається місцева молодь. Приходять і атовці з родинами», – розповіла Наталія Шуліка.

  На зустрічах презентують фільм «Шляхами героїв». Власні композиції виконує бард – учасник фесту «Пісні, народжені в АТО» Сергій Бойко.

  «З патріотичними турами вже побували у Софіївці, Верхньодніпровську, Магдалинівці, Синельниковому, Солоному, Першотравенську, Петропавлівці, Юр’ївці. Під час поїздок «накатали» вже понад 5 тис кілометрів. Тепер нас чекають у Кам’янському і Новомосковську», – додала Наталія Шуліка.

  Долучитися до патріотичних турів можна за телефоном 066 100 29 80.