• In English
 • На Дніпропетровщині оновлюють дорогу Дніпро-Павлоград
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 15 червня 2021 року о 11:42

  На Дніпропетровщині ремонтують дорогу Дніпро-Павлоград. На одних ділянках фрезерують, на інших – улаштовують перший шар нового покриття. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Дніпро-Павлоград – важлива дорожня артерія. Дорога з’єднує три райони області. На ній – багато транзитного транспорту та міжміських автобусів», – зазначив Валентин Резніченко.

  Покриття на магістралі Дніпро-Павлоград давно зносилося. Водії кажуть, останніми десятиліттями були лише ямкові ремонти. Нині дорогу Дніпро-Павлоград оновлюють. Техніка працює відразу на декількох ділянках. Загальна довжина магістралі – понад 60 км.

  У Підгородньому знімають старе покриття. Поблизу Новоселівки вже укладають вирівнюючий шар асфальту. У планах – привести до ладу і наземні та підземні переходи. Дорога Дніпро-Павлоград – частина траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Магістраль оновлюють відразу на декількох відрізках: від межі з Кіровоградською областю до Донеччини.

  «Це буде сучасна траса. Зробимо підсилене дорожнє полотно товщиною 37 см. На під’їзді до Павлограду дорогу розширимо. Приведемо до ладу і транспортні розв’язки та штучні споруди», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

  Ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине – один із наймасштабніших проєктів Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».