• In English
 • На Дніпропетровщині цьогоріч створять 4 навчально-практичні центри
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 12 травня 2020 року о 16:09

  У 2020 році на Дніпропетровщині створять 4 сучасні навчально-практичні центри. Їх облаштують на базі закладів профтехосвіти Кривого Рогу, Кам’янського та Покровського району. На це з держбюджету училища отримають понад 8,5 млн грн, повідомила заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

   «Заклади освіти, які цьогоріч отримають кошти на створення навчально-практичних центрів, визначала комісія Міністерства освіти і науки України. Фінансування виділять 4 училищам області, – розповіла заступник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай. – Центри обладнають сучасною технікою, тож майбутні фахівці отримають гарну можливість на практиці познайомитися із усіма тонкощами виробничого процесу».

  Навчально-практичний центр обладнають на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею. Там готуватимуть фахівців за кількома напрямками –  електрослюсар черговий та з ремонту устаткування, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

  Ще один осередок з’явиться на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування. Там готуватимуть верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням, токарів та фрезерувальників.

  Навчально-практичний центр створять і при Кам’янському вищому професійному училищі. Там учні опановуватимуть фах електрогазозварника.

  Облаштують центр і у Покровському районі – на базі Вищого професійного училища №75. Готуватимуть трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.

  Загалом цьогоріч в Україні створять  53 навчально-практичні центри у закладах професійно-технічної освіти.