• In English
 • На Дніпропетровщині 68 учителів початкових класів пройдуть пілотну сертифікацію
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 13 лютого 2019 року о 16:41

  68 учителів початкових класів Дніпропетровщини пройдуть пілотну сертифікацію педагогів. Вона відбуватиметься в три етапи: вивчення практичного досвіду, самооцінювання та тестування. Про це розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
  «Приєднатися до пілотної сертифікації педагогів можна було виключно добровільно. На Дніпропетровщині зареєструвалися 68 учителів початкової школи. Область повністю використала квоту Міністерства освіти і науки України», – сповістили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
  Мета сертифікації – виявити та заохотити вчителів, які мають високий рівень педагогічної майстерності. Вона відбуватиметься в три етапи.
  На першому практичну роботу педагога оцінять експерти.
  Другий етап – самооцінювання. До 1 липня учасники пілотної сертифікації мають створити е-портфоліо. У ньому треба описати заняття, на якому були присутні експерти, за бажанням – додати відеозапис уроку.
  Наприкінці на вчителя чекатиме тестування у форматі ЗНО. Найімовірніше воно відбуватиметься у жовтні-листопаді 2019 року.
  Якщо педагог успішно пройде сертифікацію, то протягом трьох років отримуватиме щомісячну доплату до зарплати в розмірі 20% посадового окладу.
  Загалом до проекту пілотної сертифікації долучилися 980 учителів із усіх регіонів України.