• In English
 • На Дніпропетровщині 380 дітей з найбільш вразливих родин отримають гуманітарну допомогу
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 26 листопада 2020 року о 10:54

  На Дніпропетровщині триває фінальна стадія проекту з підтримки дітей, яких через пандемію коронавірусу повернули з інтернатів у сім’ї. Гуманітарну допомогу загалом отримають 380 маленьких мешканців області з найбільш вразливих родин. Про це повідомила заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

  «У Дніпропетровській області провели моніторинг потреб дітей, які через карантин повернулися в родини з інтернатів. Батьки, що вирішили залишити синів і дочок вдома на постійній основі, отримають гуманітарну допомогу, – зазначила заступник голови ОДА Ірина Грицай. – Окремо в межах проекту вирішили підтримати 276 дітей із малозабезпечених сімей, які не виховувались в інтернатах. Загалом придбають найнеобхідніше для 380 маленьких мешканців регіону».

  Оцінювали ситуацію в родинах соцпрацівники, фахівці відділу освіти та служби у справах дітей. Вони склали список з нагальних дитячих потреб.

  Для учасників соціальної програми нині закуповують столи для навчання, ліжка, матраци, подушки і ковдри, постільну білизну. А ще набори школяра з канцелярією, продукти, побутову хімію, засоби гігієни, рушники.

  Проект «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19» розрахований на півроку. Його реалізовують на замовлення Міністерства соціальної політики України за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Окрім Дніпропетровщини до  програми долучилися Полтавська, Харківська, Миколаївська та Волинська області.