• In English
 • На деокупованих територіях розпочато виплати пенсій за січень

  Станом на сьогодні на виплати у Херсонській, Миколаївській, Харківській, Донецькій і Луганській областях спрямовано 3,27 млрд гривень.

  На Херсонщині протягом жовтня-грудня відновлено роботу сервісних центрів Пенсійного фонду України в селищах Нововоронцовка, Білозерка, Високопілля, Велика Олександрівка та в місті Херсон. Наразі здійснюються організаційні заходи для відновлення роботи сервісного центру в місті Бериславі.

  З січня цього року відновлено технічну можливість здійснення доставки та виплати пенсій у 31 деокупованому населеному пункті Миколаївщини. Крім того, у грудні в області було поновлено роботу сервісного центру ПФУ в місті Снігурівка.

  За повідомленням Укрпошти, на Харківщині в січні відновлено можливість забезпечити доставку та виплати пенсій у 3 звільнених населених пунктах Куп’янського району.

  Нагадаємо, на ДОТ Харківщини протягом осені відновили роботу 9 сервісних центрів Пенсійного фонду України в містах Балаклія, Ізюм, Барвінкове, Вовчанськ, Куп’янськ і Дергачі й у селищах Чкаловське, Шевченкове та Великий Бурлук.

  На Донеччині спеціалісти ПФУ проводять виїзні прийоми громадян у деокупованих містах Святогірськ і Лиман, а також у 20 звільнених селищах і селах області.