• In English
 • На деокуповану Донеччину продовжує надходити гуманітарна допомога

  Мінреінтеграції співпрацює з міжнародними організаціями, щоб регулярно забезпечувати жителів звільнених територій найнеобхіднішим. 

  Харчові продукти

  Так, мешканцям Святогірська доставляє гарячі обіди гуманітарна організація World Central Kitchen. Інші благодійні організації забезпечують продуктовими наборами та хлібом. Кількасот продуктових наборів від місцевої влади та волонтерів днями отримали жителі Лиманської територіальної громади. 

  Фінансова допомога

  У межах спільних проектів Мінреінтеграції, Укрпошти та міжнародних організацій тривають виплати кеш-допомоги. Від Міжнародної організації з міграції наприкінці тижня здійснено виплати 2200 гривень готівкою мешканцям міста Лиман, селищ Зарічне та Ямпіль, сіл Рубці й Олександрівка. Готівку від Товариства Червоного Хреста України (1200 гривень) отримали жителі села Торське та Зарічного.

  Засоби обігріву

  Мешканцям Лиманської територіальної громади видано понад 1000 пічок-буржуйок. У межах урядової програми для жителів прифронтових територій продовжується доставка безкоштовних дров. Їх вже отримали домогосподарства зі Святогірська, Хрестищенської та Маяківської громад.

  «Поновлення повноцінного життя на деокупованих територіях – процес довготривалий і складний. Проте люди, які там залишаються, потребують негайного гуманітарного реагування. Подбати про них, захистити, зігріти – у цьому полягають перші кроки реінтеграції ДОТ. Дякуємо міжнародному співтовариству за те, що ви зараз із нами поруч у нашій боротьбі!» – наголосила Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.