• In English
  • На черговому засіданні Уряду було внесено зміни до Регламенту Кабінету Міністрів України
    Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 липня 2020 року о 14:31

    29 липня на черговому засіданні Кабінету Міністрів України були прийняті зміни до Проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Регламенту Кабінету Міністрів України».  

    "Це дуже важливий крок задля забезпечення прозорості діяльності Уряду в частині співпраці Кабінету Міністрів України з Верховною Радою України та її органами, покращення координації роботи Уряду та Парламенту. Ці зміни стосуються впровадження сучасних електронних форм взаємодії та створення ефективної інформаційної комунікації між учасниками законодавчого процесу в рамках подальшого забезпечення прозорості діяльності Уряду", - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

    Незабаром на Урядовому порталі з’явиться можливість ознайомитися з наявними висновками Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади до зареєстрованих у Верховній Раді України законопроектів. Окрім цього на порталі будуть представлені висновки Міністерства фінансів України щодо  впливу законопроектів на показники бюджету.