• In English
 • На Буковині стартував пілотний проект «Прозорі іспити» в сервісних центрах МВС
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 02 грудня 2023 року о 12:03

  Сервісні центри МВС надалі працюють над забезпеченням максимально прозорих умов складання іспитів. Тому пілотний проект із забезпечення прозорих іспитів розширюється по всій Україні. Відтепер він стартував у Чернівецькій області. Екзаменаційну діяльність у регіоні здійснює лише сервісний центр МВС №7341 міста Чернівці за адресою: вул. Руська, 248 М.

  Даний сервісний центр МВС, який приймає іспити у майбутніх водіїв, став своєрідним екзаменаційним хабом. Він обладнаний відеокамерами з аудіозаписом, які фіксують звук та не залишають сліпих зон. Це виключає будь-яку можливість ймовірного втручання в процес складання іспиту. Транспортні засоби для складання іспитів оснащені камерами, що в повній мірі фіксують процес приймання іспитів і роблять його максимально прозорим.

  Аби забезпечити повноцінне та якісне надання послуг громадянам з екзаменації у сервісному центрі МВС збільшено кількість штатних працівників і робочих місць за даним напрямком та кількість автівок для складання іспитів.

  Раніше у даному сервісному центрі МВС функціонувало 9 робочих місць для приймання теоретичних іспитів, що в середньому давало змогу обслужити 134 клієнти за один робочий день. Цієї кількості було достатньо з надлишком для задоволення потреб громадян. У зв’язку із запровадженням пілотного проекту збільшено кількість робочих місць на 2 одиниці. Дане нововведення забезпечить збільшення кількості надання послуг з приймання теоретичних іспитів на 30 операцій щоденно та майже на 700 щомісячно.

   У результаті запровадження пілотного проекту в сервісному центрі МВС Чернівців, замість трьох екзаменаторів, що приймали практичні іспити, штатна чисельність екзаменаторів збільшилася до 9 осіб. Кількість навчальних автомобілів для прийняття практичних іспитів на категорію В збільшилася на 2 одиниці. Загальна кількість автомобілів складає 6 одиниць. В наявності 2 нових навчальних автомобілі марки TOYOTA COROLLA з механічною коробкою передач та SКODA SCALA з автоматичною коробкою передач. До кінця 2023 року буде придбано ще один новий автомобіль SКODA SCALA з механічною коробкою передач.

  На даний час затверджено 4 маршрути для прийняття практичних іспитів на категорії В, СІ, С, D1, D, BE, C1E, CE, з якими можна ознайомитися на сайті Головного сервісного центру МВС. Загальна протяжність маршрутів близько 30 км.

  Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС.