• In English
 • МЗС: проект «Крим, 5-та ранку» переміг у двох номінаціях фестивалю Eurobest
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 13 грудня 2022 року о 11:27

  У 2020 році Міністерство закордонних справ України спільно з Українським інститутом розпочало великий міжнародний проект «Крим, 5-та ранку».

  «Ми його ініціювали в рамках Кримської платформи та прагнули, аби якомога більше людей за кордоном почули історії політичних в'язнів та їхніх родин та дізналися про життя кримських татар в окупації півострову», - зазначила перший заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

  Сьогодні комунікаційна кампанія проекту «Крим, 5-та ранку» перемогла у двох номінаціях фестивалю Eurobest - Industry Craft (срібло) і Design (бронза).

  Перемогу принесла інсталяція, яку разом з агентством ISD Group створили на підтримку політвʼязнів у Криму: 11 зламаних дверей як символ 11 зламаних життів українських журналістів. У лютому 2022 року зламані двері були виставлені перед будівлею російського посольства, щоб показати всьому світу, як Росія руйнує життя мешканців півострова. А вже за кілька днів держава-агресор вдарила своїми ракетами по всій території України.