• In English
 • МВС створило ефективний єдиний майданчик, де збирається інформація про загиблих окупантів, — Леонід Тимченко
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 13 липня 2023 року о 18:03

  МВС створило ефективний єдиний майданчик, де збирається інформація про загиблих окупантів. Про це заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко заявив на Youtube-каналі “Дія”. 

  “Ми це почали робити ще в березні минулого року, коли побачили, що з'являються некрологи, і що цю інформацію викладають у відкритих джерелах. Ми її поступово накопичували та залучили до цього наших курсантів із вищих навчальних закладів”, - сказав Леонід Тимченко.

  Заступник Міністра повідомив, що також до збору інформації долучилася дуже велика кількість волонтерів. Вони ведуть такі обліки, а Міністерство внутрішніх справ створило ефективний єдиний майданчик “Потерь.НЕТ” (https://poternet.site/), де вся достовірна інформація збирається.

  “Дуже велику кількість інформації ми верифікуємо, перевіряємо всіх, які зазначені там, що вони загинули. Робимо скріншоти з цією інформацією, тому що росіяни видаляють першоджерела. Вони поступово видаляють та хочуть взагалі заборонити такі публікації. Крім того, що вони воювати не вміють, вони ще й не поважають своїх людей”, - повідомив заступник Міністра.

  Також він додав, що станом на сьогодні у нас більше 60 000 ідентифікованих з фотографіями “хороших русских”. Кожен громадянин може зайти на сайт “Потерь.НЕТ” та переглянути усю наявну інформацію.