• In English
 • МВС: російська федерація активізує діяльність ДРГ
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 18 квітня 2022 року о 16:35

  російська федерація активізує діяльність ДРГ. Про це розповів перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін в ефірі всеукраїнського телемарафону.

  «Ми на передодні Великодніх свят і, безумовно, російська сторона, ми не виключаємо, може, вдатися до певних провокацій із тим, щоби потім перекласти відповідальність на нас. Відповідно Нацполіція буде вживати додаткових заходів безпеки», — сказав перший заступник очільника МВС.

  Також Євгеній Єнін зазначив, що вже неодноразово спостерігалися спроби рф піддавати ракетно-бомбовим ударам території військових частин та місця зберігання паливно-мастильних матеріалів.

  «Ті ж самі об’єкти можуть стати мішенню ворожих ДРГ. Хочу вчергове звернути увагу на пильність наших громадян, за допомогою, яких нам вдається часто виявляти ворожих інформаторів та коригувальників вогню», — сказав він.

  Крім цього, Євгеній Єнін звернув увагу на те, що хибна думка виходити з того, що якщо в певній області не відбуваються бойові дії, то там неможливі терористичні акти.

  «На превеликий жаль ДРГ не ходять із парашутами за спиною й не мають інших характерних відмінностей. Саме тому ми наголошуємо на пильності наших свідомих громадян», — резюмував перший заступник Міністра внутрішніх справ.