• In English
 • МВС посилює співпрацю з британськими експертами у напрямку антикризового реагування
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 14 листопада 2018 року о 16:45

  Міністерство внутрішніх справ посилює співпрацю з британськими експертами у напрямку антикризового реагування. Про це сьогодні, 14 листопада, йшлося під час зустрічі заступника Міністра внутрішніх справ Тетяни Ковальчук з представниками Посольства Великої Британії в Україні.

  Заступник Міністра подякувала британським партнерам за проведення командно-штабних навчань «Непорушна стійкість 2018», що пройшли у Національній академії внутрішніх справ. Завдяки навчанням учасники підвищили свої навички в питаннях професійної діяльності, обмінялися досвідом та отримали нові знання для розробки алгоритмів вирішення кризових ситуацій.

  «Для МВС важливим питанням залишається захист критичної інфраструктури, особливо в умовах гібридних загроз, що надходять зі сходу. Мова йде про об’єкти енергетики, фінансів, інформаційних систем тощо. Наші підрозділи мають бути готові до всіх викликів та загроз, розробити алгоритми реагування, що б відповідали вимогам сьогодення», - наголосила Тетяна Ковальчук.

  Вона також зазначила, що для МВС важливо провести навчання у напрямку стратегічного планування.

  Радник з оборонних питань при Посольстві Великої Британії в Україні Лінда Сміт подякувала за відкритість до співпраці та запевнила у подальшій підтримці відомства.