• In English
 • Мудрість, шляхетність, відвага: На Закарпатті розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат
  Закарпатська ОДА, опубліковано 05 червня 2019 року о 10:16

  У вівторок, 4 червня, в с. Бобовище на Мукачівщині розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  Поблизу місцевої школи свої намети у таборі розбили 18 роїв (команд) практично з усіх міст і районів краю: всього понад 170 джур, їхні виховники і таборова старшина.

  Під час урочистого відкриття змагань учасників і гостей привітала директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, голова обласного штабу гри Ганна Сопкова. Вона зазначила, що нині виховна робота у закладах освіти має базуватися на національно-патріотичному вихованні і закликала молодь бути гідними продовжувачами традицій предків і сучасників щодо збереження суверенітету та територіальної цілісності Української держави, дотримуватися Кодексу лицарської честі учасника гри.

  Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв України хвилиною мовчання, а переможці минулорічних змагань підняли український прапор.

  Хорошого настрою всім додали виступи художніх колективів Мукачівщини.

  Обласне наметове таборування триватиме до 7 червня, коли за підсумками змагань у різноманітних конкурсах судді визначать переможців. Найкраща команда у липні представлятиме Закарпаття на Всеукраїнській грі, що пройде на Дніпропетровщині.

  Мудрість, шляхетність, відвага: На Закарпатті розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат Мудрість, шляхетність, відвага: На Закарпатті розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат Мудрість, шляхетність, відвага: На Закарпатті розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат Мудрість, шляхетність, відвага: На Закарпатті розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат Мудрість, шляхетність, відвага: На Закарпатті розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат Мудрість, шляхетність, відвага: На Закарпатті розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат Мудрість, шляхетність, відвага: На Закарпатті розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат Мудрість, шляхетність, відвага: На Закарпатті розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат