• In English
 • Можливість поїздок громадян між Україною та Грузією на основі внутрішніх ID-карток дозволить збільшити туристичний та бізнесовий потік між країнами, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 жовтня 2018 року о 16:14

  Запровадження поїздок між Україною та Грузією на основі внутрішніх ID-карток, угоду про що 5 жовтня в Кишиневі підписали глави урядів України та Грузії Володимир Гройсман та Мамука Бахтадзе, дозволить збільшити діловий та туристичний потік між країнами. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

  «Ми планомірно й виважено йшли до цього: в липні я мав зустріч з Прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе, на якій ми актуалізували питання взаємних поїздок громадян Грузії та України на основі внутрішніх ID-карток й домовились прискорити усі необхідні для цього внутрішньодержавні процедури. А вже напередодні осені ми зустрічались з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе й домовились провести необхідні завершальні заходи. Пройшло трохи більше місяця - й ось маємо результат плідної спільної роботи», - сказав він після підписання угоди.

  Олександр Саєнко підкреслив, що між Україною та Грузією існує спільний інтерес розвитку партнерства в багатьох галузях: реалізація інфраструктурних проектів, нові проекти в енергетичній сфері, використання транзитного потенціалу України, співробітництво в агропромисловому комплексі, зміцнення позицій та ріст показників у взаємній торгівлі та у сфері туризму.

  «Рівень відносин між нашими країнами неоціненно високий, й ми прагнемо тільки до зміцнення наших зв’язків. Особисто дуже вдячний Прем’єр-міністру Грузії Мамуці Бахтадзе, пану Послу Гелі Думбадзе, усьому Уряду Грузії та громадянам обох держав за дружбу, партнерство та підтримку», - підкреслив Міністр Кабінету Міністрів України.