• In English
 • МОЗ розширює проект з аеромедичної евакуації: до роботи на постійній основі залучено ДСНС
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 14 липня 2021 року о 16:19

  Міністерство охорони здоров’я залучає до експериментального проекту з аеромедичної евакуації Державну службу України з надзвичайних ситуацій. Разом з цим розширюється перелік завдань, які суб’єкти державної авіації можуть виконувати для забезпечення розвитку трансплантації в Україні.

  “Вчора гелікоптер спеціального авіаційного загону ДСНС України доставив хлопчика з Житомирської області в Охматдит. Саме завдяки оперативній та злагодженій роботі системи екстренки дитині вчасно надали необхідну допомогу і врятували життя”, - наголосив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

  Нагадаємо, що у квітні-травні 2021 року медичним гелікоптером ДСНС вже було транспортовано 9-х пацієнтів із гострими порушеннями мозкового кровообігу, розладами серцево-судинної системи, травмами та опіками до профільних закладів охорони здоров’я Львівської області. Тепер така співпраця стане регулярною та суттєво розширить свою географію, оскільки експериментальний проект з аеромедичної евакуації передбачає перевезення складних пацієнтів з 14 обласних центрів.

  Ухвалена постанова вносить зміни до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 9 березня 2021 р. № 339 і від 17 березня 2021 р. № 262»