• In English
 • МОЗ: Понад 150 АЗФ, 9 апаратів ШВЛ, 4 операційних мікроскопи – придбано за кошти, зібрані через UNITED24
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 29 грудня 2022 року о 10:27

  152 апарати зовнішньої фіксації на суму понад 519 тис. грн, 9 апаратів штучної  вентиляції легень (для новонароджених та дітей) на 10,5 млн грн, 4 операційних мікроскопи для нейрохірургії вартістю понад 32 млн грн придбали Медичні закупівлі України за кошти, зібрані через платформу UNITED24. Таке рішення ухвалено комісією з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я.

  Усього з травня за кошти, зібрані через платформу UNITED24, закупили: 7954 АЗФ, 28 дитячих апаратів ШВЛ та інше медичне забезпечення. 4 операційні мікроскопи щойно з’явилися у цьому переліку обладнання. 

  Очевидно, пріоритетом під час розподілу залишаються прифронтові регіони, регіони, які найбільше зазнають ракетних та артилерійських обстрілів через те, що мають кордон з росією. 

  «Це обладнання вкрай важливе для надання медичної допомоги пораненим. Ми вдячні усім небайдужим за підтримку та можливість його придбати для використання в роботі медичними працівниками», – говорить заступник Міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

  Нагадаємо, майже 5,5 млн грн отримала на ремонт одна з лікарень Чернігова. Медзаклад став першим проектом UNITED24 з відбудови медичної інфраструктури.