• In English
 • МОЗ: Гроші йдуть за дослідженнями - розпочався конкурсний відбір наукових робіт
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 16 грудня 2019 року о 16:02

  Черговий крок до цільового фінансування медичної науки на інноваційні проекти та ефективного використання коштів. Запрошуємо заклади та установи, що знаходяться у сфері управління МОЗ України на конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок на 2020 рік за новими правилами фінансування.

  Що змінилося

  • На оцінку заявок учасників буде впливати як якість та реалістичність заявки, так і науковий доробок керівника роботи за останні 5 років. Враховуватимуться його наукові статті у виданнях, що індексуються у провідних міжнародних наукометричних базах даних, патенти на винаходи, залучені кошти на наукові дослідження (державно-приватне партнерство та міжнародні гранти), доброчесність.

  Докладніше про критерії відбору можна прочитати /тут/.

  • На розгляд Конкурсної комісії надійдуть деперсоналізовані заявки учасників. На них не будуть зазначатися назва установи, прізвище керівника і виконавців. Це забезпечить справедливість та неупередженість конкурсного відбору.

  Нагадаємо, у жовтні МОЗ України затвердило нові правила, за якими здійснюватиме розгляд наукових робіт в Міністерстві та Положення про Комісію з питань науково-дослідних робіт.

  Конкурсний відбір

  Конкурсний відбір проектів фундаментальних і прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок для закладів та установ, що знаходяться у сфері управління МОЗ України розпочнеться у 2020 році за рахунок коштів державного бюджету.

  Подавати документи для участі у конкурсному відборі необхідно до 13 січня 2020 року.