• In English
 • Мовлення на тимчасово окуповані території та іномовлення є пріоритетними завданнями МКМС, - Володимир Бородянський
  Міністерство культури, молоді та спорту України, опубліковано 22 січня 2020 року о 14:10

  Мовлення на тимчасово окуповані території та іномовлення є пріоритетними завданнями МКМС, - Володимир Бородянський

  Мовлення на тимчасово окуповані території та мовлення в світ є пріоритетними завданнями Міністерства культури, молоді та спорту України.

  “Пріоритетом номер один є мовлення на тимчасово окуповані території: якісне донесення української точки зору до наших людей, які проживають в Криму, Донецьку, Луганську. І пріоритет номер два – це донесення нашої інформації в світ”, - зазначив Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

  Для виконання цих завдань держава використовуватиме наявні ресурси - телеканал UATV, який буде переформатовано, Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ”, а також активно залучатиме Суспільного мовника.

  За словами Міністра, проходять відповідні консультації з НСТУ та “Укрінформом” щодо створення платформи іномовлення для донесення проукраїнської точки зору до українців, які знаходяться за кордоном та іноземної аудиторії.

  Міністр підкреслив, що закон про систему іномовлення неухильно виконуватиметься Міністерством з пошуком варіантів, як налагодити роботу цієї системи ефективною.

  Детальніше про розвиток іномовлення читайте в інтерв’ю Володимира Бородянського.