• In English
 • МОН: Відбулось перше засідання комісії з розгляду проектів програми «Спроможна школа для кращих результатів»
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 06 липня 2021 року о 09:06

  5 липня 2021 року відбулось перше засідання комісії з розгляду проектів, що пропонуються для участі в програмі «Спроможна школа для кращих результатів».

  Станом на 26 травня 2021 року обласні та Київська міська державні адміністрації подали 891 проектну заявку, з них – 478 пріоритетних. Загальна вартість пропозицій проектів становить 2 млрд 516 млн 100 тис. грн. Найбільше пропозицій подали Дніпропетровська, Харківська, Кіровоградська, Одеська та Сумська області.

  З-поміж поданих пропозицій 50 проектів стосуються формування безпечного середовища, зокрема – закупівлі обладнання харчоблоків. Найбільше таких проектів подали Тернопільська область (15), Київ (10), Херсонська, Львівська та Вінницька області (по 4 кожна).

  Також подано 42 пропозиції проектів, які стосуються капітального ремонту харчоблоків. З-поміж областей найбільше таких проектів подали Вінницька (6), Львівська (5), Чернівецька, Сумська, Київська та Житомирська області (по 4 кожна).

  В результаті засідання комісія розглянула пропозиції проектів, подані регіонами, частину з яких надіслано на доопрацювання. Найближчим часом відбудеться друге засідання комісії, під час якого буде розглянуто решту проектів.

  Довідково

  Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, харчоблоків, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя.

  Цьогоріч на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» виділено субвенцію в 1 млрд грн, кошти якої розраховано зокрема і на харчоблоки.

  Нагадаємо, МОН та Мінцифри надали роз’яснення щодо придбання ноутбуків для педагогів шкіл для організації дистанційного навчання.