• In English
 • МОН продовжує пошук фахівців з питань реформ у сфері освіти і науки – оголошено наступний конкурс в директорати
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 18 травня 2018 року о 10:08

  МОН починає нову хвилю відбору фахівців з питань реформ – 17 травня 2018 року відкрито прийом документів на конкурс на зайняття 24 посад. Це, зокрема, 14 посад державних експертів та 10 – керівників експертних груп в усіх 7 директоратах Міністерства.

  Оскільки сьогодні МОН є драйвером масштабних реформ у сферах освіти і науки, ми шукаємо в свою команду активних та цілеспрямованих професіоналів. Серед вимог до кандидатів – досягнення результатів, комунікація та взаємодія, стресостійкість тощо.

  Заробітна плата – від 36 тис. гривень.

  Прийом документів триватиме до 18-ї год. 6 червня.

  Подавати заяви до МОН можна особисто, поштою або в електронному вигляді через портал вакансій «Нова державна служба» (посилання на https://career.gov.ua/ ).

  Докладніша інформація про вакансії та вимоги – за посиланням.

  Прозорість конкурсного відбору гарантується обов’язковим відеоспостереженням, а також участю експертів – як у сфері політики, так і з питань управління персоналом.

  Конкурсні випробування стартують з 11 червня. Вони міститимуть 7 основних «кроків»:

   «Крок» 1-2: тестування на аналітичні здібності, числове або вербальне мислення, що перевірятиме вміння працювати з числовою та текстовою інформацією

  «Крок» 3-5: розв’язання усних і письмових ситуаційних завдань, що перевірятимуть ефективність аналізу та висновків кандидата, його здатність приймати вчасні та виважені рішення, презентувати результат і контролювати власні емоції.

  «Крок» 6:  тестування на знання законодавства.

  «Крок» 7: співбесіда – перевірятиме вміння працювати в команді, спеціальні вміння і знання сфери політики – вона і підіб’є підсумки конкурсного відбору.

   Довідково

  Утворення Директоратів та конкурсний відбір державних експертів до них – прямий наслідок впровадження Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки, затвердженої Кабінетом Міністрів у червні 2016 року.

  Стратегія передбачає вдосконалення державної системи управління згідно з європейськими стандартами, прописаними програмою SIGMA (Support for Improvement in Governance and Management – Програма підтримки вдосконалення врядування та менеджменту), що є спільною ініціативою ОЕСР та Євросоюзу.

  Головна мета реформи державного управління – підвищення якості державної служби і публічної адміністрації в Україні в цілому, зокрема, через фокусування міністерств на своїй головній функції: формуванні державної політики, та значному посиленні кадрового складу державної служби.

  Під час попередніх хвиль відбору на посади фахівців з питань реформ в МОН відібрано 7 очільників директоратів, 8 керівників експертних груп та 37 державних експертів.