• In English
 • Молоді лідери знайомлять ізраїльтян з сучасною Україною
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 грудня 2018 року о 12:47

  У рамках співпраці Української академії лідерства з Урядом 300 студентів протягом тижня презентують Україну в Ізраїлі та дізнаються більше про цю країну. Молоді лідери у рамках дослідницької експедиції до Ізраїлю у своїй комунікації використовують та поширюють бренд України Ukraine NOW.

  У ході експедиції студенти Української академії лідерства роз’їхалися у 40 ізраїльських міст та містечок, де презентують академію, розповідають про досягнення України, зміни, які активно відбуваються у нашій країні, привертають увагу до Голодомору 1932-1933 років.

  «У нашій комунікації ми активно використовуємо та поширюємо нову айдентику України з урядової кампанії Ukraine NOW в рамках співпраці академії з Урядом України. Ізраїль – це країна, яка наразі перебуває у стані війни, тим не менш, вона вважається однією з найрозвинутіших у світі. На 70% Ізраїль складається з пустелі, проте держава не тільки забезпечує своє населення сільськогосподарською продукцією, але й експортує до країн ЄС та США, – розповідає керівник Української академії лідерства Роман Тичківський. – Україна зараз перебуває у пошуках себе в умовах зовнішньої загрози. Ми прагнемо, щоб активні підлітки з усієї України під час цієї освітньої експедиції отримали нові знання, відкрили для себе можливості розвитку, і, повернувшись додому, ставали змінотворцями у себе в регіонах».

  Частина дослідницької експедиції складається із зустрічей із ізраїльськими громадськими діячами, політиками, військовими та різноманітного волонтерства. Зокрема, студенти досліджують сфери політики, національної безпеки, підприємництва, інновацій, неформальної освіти. Наприклад, 
цікавим є розвиток інновацій в аграрній сфері – попри особливості місцевого клімату, Ізраїль, використовуючи інновації, здатен забезпечити понад 80% внутрішньої потреби в продовольстві.

  Українську експедицію привітав екс-віце-міністр освіти Ізраїлю Ерез Ешель: «Питайте в себе, що ви можете дати спільноті, а не що вона мала б дати вам. Зрештою, ви тут для того, щоб шукати партнерів для себе та України. Знайдіть собі тут принаймні двох друзів – потім вони відбудуться, як успішні люди і ви разом формуватимете спільне майбутнє».

  Така освітня експедиція до Ізраїлю проводиться вже вчетверте. Зокрема, минулого року українські студенти відкрили ресторан вуличної їжі у Тель-Авіві, в якому пропонували лише одну страву – суп з кори та листя, який могли собі дозволити українці під час Голодомору 1932-1933 років, жертвами якого стали мільйони. Про ресторан вийшло понад 200 публікацій в українських та міжнародних ЗМІ, а загальне охоплення акції сягнуло цифри 100 мільйонів. Цього разу таку акцію студенти академії проведуть у 40 містах по всьому Ізраїлю, щоб навіть у маленьких містечках привернути увагу до геноциду українського народу.

  Довідково

  Українська академія лідерства – це 10-місячна неформальна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Академія допомагає молоді зрозуміти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

  Молоді лідери знайомлять ізраїльтян з сучасною Україною Молоді лідери знайомлять ізраїльтян з сучасною Україною