• In English
 • Молодь України має величезні перспективи, – Глава Уряду під час молодіжного форуму
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 червня 2019 року о 11:41

  Молодь України має величезні перспективи, але реалізувати їх можливо тільки через натхнення та наполегливість.

  Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час щорічного молодіжного форуму стипендіальних програм «Завтра.UA». Це приватні загальнодержавні ініціативи, які пропонують молодим людям можливості навчання і здобуття практичного досвіду в різних сферах.

  «Тут зібрались молоді люди, які розуміють свою місію і хочуть робити зміни. Молодь України має величезні перспективи. Зараз треба докласти зусиль – і наша країна стане успішною та по-справжньому європейською. У нас є така можливість», – сказав Прем’єр-міністр.

  Володимир Гройсман наголосив, що кожен українець має усвідомити свою роль у державних трансформаціях. «Від нас залежить, якою буде Україна сьогодні і завтра. Якщо кожен українець буде ініціативним та наполегливим, у нас буде можливість побудувати таку країну, в якій ми всі мріємо жити», – зазначив він.

  За словами Глави Уряду, для великих структурних змін у країні важлива командна робота та підтримка ініціатив молоді. «Один в полі не воїн, але всі разом ми велика сила. І тільки разом ми можемо створювати своє, українське, нове та якісне».

  Молодь України має величезні перспективи, – Глава Уряду під час молодіжного форуму