• In English
  • МКІП запускає Об‘єднану платформу культури та медіа під час війни

    Міністерство культури та інформаційної політики запускає новий проект — Об‘єднану платформу культури та медіа під час війни. На ній будуть розміщені ініціативи та фонди, що реалізуються МКІП від початку широкомасштабного вторгнення рф.

    Наразі разом з партнерами, волонтерами та спеціалістами з різних сфер вже було створено понад 20 проектів. Ціллю яких є привернення уваги світу до війни в Україні та консолідація міжнародної спільноти у спротиві російській агресії.

    Відтепер на одному сайті доступні докази військових злочинів рф, актуальна інформація щодо знищення культурної спадщини, унікальні фото та відео, корисні ресурси для вивчення української мови, проєкти з протидії дезінформації, творчість у часи війни та багато інших ініціатив: https://united.mkip.gov.ua/.

    «Історія повторюється і сьогодні вже путінські ракети цілеспрямовано стирають з лиця землі українські музеї та пам’ятки архітектури, а російські пропагандисти видаляють з підручників все, що пов’язано з українською унікальною історією та культурою. Підтримувати нашу культуру інформаційно та сприяти тому, щоб за кордоном знали про реальні дії рф — одна з цілей Міністерства сьогодні» — коментує Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.