• In English
 • МКІП підтримуватиме ініціативи Посольства Киргизької Республіки в Україні щодо культурного обміну, – Ростислав Карандєєв

  8 лютого відбулася зустріч т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з Надзвичайним і Повноважним Послом Киргизької Республіки в Україні Ідрісом Кадиркуловим та радником Посла Есеном Аксамаєвим.

  Ростислав Карандєєв висловив подяку за ініціативу Посольства Киргизької Республіки в Україні щодо відновлення співпраці у сфері культури.

  “Культура Киргизстану – це культура світу, так само, як і українська культура. Ми повинні забезпечити доступ для наших громадян до культурної спадщини, яка цікава та важлива для обох наших країн“, – наголосив він.

  Своєю чергою, Ідріс Кадиркулов розповів про заходи, які планує Посольство з нагоди відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

  Крім того, Посол поділився реалізованими та запланованими досягненнями на шляху зміцнення співпраці обох країн в культурній сфері. Зокрема, за підтримки Посольства було надруковано твори киргизького письменника-гуманіста Чингіза Айтматова українською мовою. Також було знято кінострічки, які планується перекласти українською мовою.

  Ростислав Карандєєв високо оцінив ініціативи, запропоновані Посольством Киргизької Республіки в Україні, та підкреслив важливість національно-патріотичного виховання та формування стійкої ідентичності у громадян обох країн.

  “Ми виключаємо російський продукт в українському культурному просторі. Також важливо мінімізувати його у світі, адже росія використовує свою культуру як один зі шляхів розповсюдження пропаганди“, – підсумував т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.