• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах станом на 9 лютого
  Міністерство енергетики України, опубліковано 09 лютого 2024 року о 11:10

  Енергетична ситуація в регіонах станом на 9 лютого: енергетики відновили електропостачання для майже 19 тисяч споживачів 

  ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

  У м. Жмеринка через корозійне пошкодження газопроводу припинено газопостачання 30 побутовим споживачам.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок технологічних порушень знеструмлювалися 5,9 тисячі клієнтів. Більшість заживлено. Ведуться відновлювальні роботи. Також заживлено 31 споживача, які відключалися внаслідок бойових дій.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії знеструмлювалися 4 населені пункти (6 тисяч абонентів). Ремонтні бригади заживили 9 тисяч споживачів у 3 населених пунктах – зокрема тих, які знеструмлювалися раніше. Залишаються без світла на Донеччині 75 населених пунктів (41,6 тисячі споживачів).

  Газовики відновили розподіл газу 3 побутовим споживачам.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики за минулу добу заживили понад 1000 точок обліку, у тому числі 13 абонентів, які вимикалися з технологічних причин.

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок технологічних порушень знеструмлено 398 клієнтів. Тривають роботи з відновлення електропостачання.

  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок бойових дій уночі відключалися 558 побутових та 27 юридичних споживачів у 2 населених пунктах на Снігурівщині. На ранок усіх заживили.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через технологічне порушення у Харкові знеструмлено два п’ятиповерхові будинки (120 споживачів). Тривають роботи з підключення. Минулої доби енергетики заживили 321 споживача, які відключалися через бойові дії.

  Вчора після ремонту вперше з початку бойових дій включено в роботу дві повітряні лінії 110 кВ.

  Газовики у Харкові відновили розподіл газу 19 споживачам.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Минулої доби у м. Херсон заживили 766 точок обліку. Однак після нових обстрілів у місті знеструмлено 281 споживача. В області за минулу добу заживлено 3 населених пункти (1202 споживачі).

  ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

  В одному з населених пунктів газовики виявили витік газу на підземному газопроводі низького тиску. Під час огляду з’ясувалося, що в тому місці здійснювався несанкціонований відбір газу з розподільного газопроводу. Місце втручання в систему газопостачання перекрито без відключення споживачів. Викликано працівників поліції.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено повітряну лінію, через що в одному з населених пунктів знеструмлено 5 споживачів. Також через технологічне порушення без електропостачання залишилися 23 абоненти.