• In English
 • Міжвідомча комісія при Мінветеранів ухвалила 258 позитивних рішень щодо встановлення зв’язку інвалідності із пораненням цивільним постраждалим
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 01 червня 2024 року о 13:02

  Міжвідомча комісія при Мінветеранів ухвалила 258 позитивних рішень щодо встановлення зв’язку інвалідності із пораненням цивільним постраждалим. Про це повідомила директор Департаменту соціальної роботи Міністерства у справах ветеранів України Наталія Гуменюк.

  Йдеться про встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я від військового озброєння цивільними особами, які постраждали внаслідок військової агресії російської федерації, зокрема, з 24.02.2022.

  “За безпосередньої участі Мінветеранів був розроблений та ухвалений Верховною Радою закон №2864, який унормував питання щодо механізму встановлення факту ушкодження здоров’я цивільним особам та в подальшому встановлення таким особам статусу особи з інвалідністю внаслідок війни. Згодом, після приведення нормативно-правових актів Уряду у відповідність до цього закону, цей механізм було запущено у роботу. Станом на сьогодні Міжвідомчою комісією при Мінветеранів ухвалено вже 258 позитивних рішень”, — розповіла Наталія Гуменюк.

  Нагадаємо, як встановити факт ушкодження здоров’я, який механізм та перелік документів дивіться за посиланням.