• In English
 • Міжнародні резерви України за три роки зросли майже вдвічі, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 серпня 2019 року о 13:03

  Міжнародні резерви України за час каденції чинного Уряду зросли до 21,84 млрд дол., що є найбільшим показником за останні роки. Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів України сьогодні, 21 серпня. Глава Уряду представив поточний стан справ в економіці, соціальній сфері, сегменті освіти, медицини, оборони і окреслив основні пріоритети, які потрібно продовжити далі.

  Глава Уряду наголосив, що три роки діючого Уряду припали на вельми непростий період – подолання безпрецедентних викликів в умовах війни і втрати територій та економічного потенціалу.

  «Наш Уряд заклав добрий фундамент для досягнення якісних результатів, – сказав Володимир Гройсман. – Міжнародні резерви на час приходу нашого Уряду були 13,2 млрд дол. Ми залишаємо наступному Уряду майже 22 млрд дол. Курс залишається стабільним. Ми зменшили борг відносно ВВП. І ще один показник – інфляція. Ми досягли однозначного показника. Цього року маємо всі шанси отримати інфляцію по результату року менше 8%».

  Глава Уряду також нагадав, що навесні 2014 року Уряд Арсенія Яценюка приймав країну з обсягом грошей на Єдиному казначейському рахунку в 108 тис. грн. «Зараз на ЄКР майже 130 млрд грн», – зазначив Прем’єр-міністр.

  Міжнародні резерви України за три роки зросли майже вдвічі, – Володимир Гройсман