• In English
 • Міжнародні партнери висловили одностайну підтримку реформ в Україні, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 червня 2018 року о 12:14

  Представники влади США, Великої Британії, Данії та інших країн висловили підтримку процесу реформ в Україні та наголосили на необхідності їх продовження.

  Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко після низки зустрічей з міжнародними партнерами напередодні Другої конференції з питань реформ, в рамках робочого візиту Глави Уряду України Володимира Гройсмана та урядової делегації до Королівства Данії.

  "Ми дуже вдячні Адміністрації Президента США Дональда Трампа, Уряду Великобританії, Данії, інших країн, які підкреслюють, що Україна повинна йти далі курсом реформ, і готові надати нам всебічну підтримку. Ми ж, зі свого боку, зробимо все, щоб наші колеги з багатьох країн бачили в нас надійного партнера, країну зі сталим розвитком економіки та прозорими політичними процесами", - наголосив Олександр Саєнко.

  Він також нагадав, що сьогодні, 27 червня, в рамках Другої конференції з питань реформ Україна представляє свої конкретні досягнення в реформуванні системи державного управління, урядування, енергетиці, освіті, медицині і багатьох інших.

  "Україна має стати економічно потужною, прозорою країною, де громадяни відчуватимуть себе захищеними, бізнес - чесним, а корупція буде подолана. Саме до цього і йдемо", - підкреслив Міністр Кабінету Міністрів України.