• In English
 • Міжнародне медичне партнерство: майже 250 українських медиків у листопаді пройшли навчання за кордоном
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 07 грудня 2023 року о 20:20

  Для надання професійної та сучасної допомоги пацієнтам українські лікарі постійно вдосконалюють свої знання та навички. Для цього медики переймають досвід у передових світових клініках та діляться власним.

  У листопаді цього року 238 медичних працівників з 49 медзакладів з усієї України взяли участь у наукових заходах (конференції, конгреси, зʼїзди), освітніх заходах (стажування, навчання, тренінги, семінари) та обміні досвідом.

  Найбільше медиків пройшли навчання у країнах Європи: Німеччині, Польщі, Чехії, Швейцарії, Франції тощо. Також медичні конференції та наукові з’їзди відбулись у Японії, Кореї, Бразилії.

  Навчальні обміни відбуваються, зокрема, у рамках Міжнародного медичного партнерства.

  Міжнародне медичне партнерство — проект, що реалізується під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів. Цьогоріч до нього долучилися 14 міністрів охорони здоровʼя з різних куточків світу. Саміт дав старт Програмі міжнародного медичного партнерства. Загалом у рамках заходу укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськими та іноземними медзакладами.

  Завдяки Програмі міжнародного медичного партнерства українські медзаклади отримують «побратимів» у різних куточках світу для обміну досвідом та найкращими світовими практиками.

  Нагадаємо, раніше МОЗ зробило ще один крок до розширення міжнародного медичного партнерства. Під час 73-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ українська делегація представила спільну заяву щодо подальшої розбудови стійкого міжнародного медичного партнерства.