• In English
 • Між Міністерством оборони та Федерацією стронгмену України підписано Договір про співпрацю
  Міністерство оборони України, опубліковано 01 квітня 2019 року о 14:41

  Днями в Міністерстві оборони було підписано Договір про співпрацю між оборонним відомством та Федерацією стронгмену України.

  Документ підписали начальник Управління фізичної культури і спорту МО України Юрій Фіногенов та президент Федерації стронгмену України чемпіон світу, володар кількох рекордів України Сергій Конюшок.

  На урочистому заході був присутній почесний президент Федерації стронгмену – найсильніша людина світу та України, володар рекордів України та Книги рекордів Гіннеса Василь Вірастюк.

  Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо співпраці з розвитку виду спорту у Збройних Силах України, залучення до активних занять фізичною культурою і спортом військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та членів їх сімей, учасників бойових дій та ветеранів.

  «Ми впевнені, що підписання угоди про співпрацю розширить популярність стронгмену як виду спорту і разом з тим підвищить рівень фізичної підготовки наших захисників», – зазначив президент Федерації стронгмену Сергій Конюшок.

  Стронгмен як вид спорту активно розвивається серед військовослужбовців Збройних Сил України, заняття яким сприяє підвищенню силової та швидкісно-силової підготовки, вихованню вольових якостей, які необхідні для військовослужбовців у професійній діяльності.