• In English
 • Місцеві ради Миколаївщини отримуватимуть 1,7 млн грн від продажу прав оренди землі

  За підсумками березня 2018 року на земельних торгах, організованих головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївські області, з початку року продано права оренди на 20 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Ці угіддя загальною площею 349,68 га передано у користування сільгоспвиробникам на строк 7 років, річний розмір орендної плати становить 1 704 591 гривню. Зазначені кошти надійшли до місцевих бюджетів, в адмінмежах яких розташовані земельні ділянки.

  Найдорожче було продано право оренди на земельну ділянку площею 58,2 га, розташовану на території Новосілківської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Річна орендна плата склала 415,62 тис. гривень, що становить 100,08% від нормативної грошової оцінки. Також було продано право оренди на земельну ділянку площею 2,6 га на території Возсіятської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, де річна орендна плата склала 48 014 грн, що становить 75,07% від нормативної грошової оцінки.

  Діапазон орендних ставок за результатами проведених торгів на Миколаївщині становить 8,08 – 100,08 відсотків від нормативної грошової оцінки. Середня ставка при цьому складає 30,81%. Найвищі показники орендної ставки зафіксовано у районах Вознесенському та Єланецькому – 100,08% і 75,07% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок відповідно.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.