• In English
 • МІП в зоні ООС: На території Родинської міськради українські канали присутні в кабельній мережі
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 18 липня 2018 року о 12:30

  Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Родинської міської ради Покровського району Донецької області.

  «Проблеми з якістю і кількістю ефірного мовлення тут вирішені раз і назавжди – українське кабельне та інтернет-телебачення є в кожній квартирі», - повідомив радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

  За словами в.о. міського голови Катерини Андрійченко, у мешканців Родинського немає проблем з отриманням актуальної інформації та доступом до українських телеканалів.

  Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 грудня 2016 р.), в Чонгарі Херсонської області (17 березня 2017 р.) та у Бахмутівці Луганської області (22 серпня 2017 р.).