• In English
 • МІП: В Одеській області створено додатковий державний мультиплекс
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 28 грудня 2017 року о 10:35

  27 грудня в ІА "Укрінформ" відбувся брифінг Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення «Посилення інформаційної безпеки в Одеській області: результати конкурсу на цифрове телебачення" за участі державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка.

  На початку заходу було оголошено результати конкурсу Нацради на багатоканальне мовлення у стандарті DVB–T/T2 у 22 населених пунктах Одеської області.

  Під час свого виступу держсекретар Артем Біденко зазначив, що рішення по Одеській області було досить швидким. «Можемо констатувати, що завдяки цьому конкурсу, результати якого сьогодні Національна рада підсумувала, було створено державний пояс безпеки в Одеській області. Тобто, держава своїми силами створила мережу цифрового телевізійного мовлення в одному з найскладніших прикордонних регіонів України", - сказав Артем Біденко.

  Відповідальний секретар Нацради з питань телебачення і радіомовлення Олександр Ільяшенко повідомив, що було 15 заявок на конкурс, але два заявника не змогли вчасно внести заставу, тому в конкурсі прийняло участь тринадцять претендентів. З них було обрано вісім переможців. "Ми будемо рекомендувати Одеську область для першочергового вимкнення аналогового телебаченя", - сказав Ільяшенко.

  Член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський підвів підсумок, що тепер в Одеській області створено додатковий державний мультиплекс, який буде мовити в зонах білих плям вздовж всього прикордоння.

  Організатор: Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

  Учасники: Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Юрій Артеменко, Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення; Олександр Ільяшенко, відповідальний секретар Національної ради з питань телебачення і радіомовлення; Сергій Костинський, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

  Нагадаємо, у вересні 2017 року в Одеській області відбулося виїзне засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики щодо невідкладних заходів по зміцненню інформаційної безпеки у прикордонних районах України. Делегація відвідала низку населених пунктів, де тривалий час населення позбавлене можливості приймати сигнал українських мовників. Зокрема: Кілію, Кодиму, Роздільну, Лиманське та інше.