• In English
 • МІП: У Посольстві України в Японії презентовано стрічку про Україну «Дякую»
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 15 березня 2018 року о 13:00

  14 березня 2018 року Міністерство інформаційної політики України в Посольстві України в Японії презентувало стрічку «Дякую» з метою популяризації та встановлення дружніх зв`язків між країнами.

  Захід відбувсь за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії Ігоря Харченка, керівника сектору по роботі зі ЗМІ МІП Марини Соботюк, а також громадськості та активістів Токіо (регіон Мінато).

  Посол Ігор Харченко наголосив: «Українські фільми та короткометражні стрічки потрібні тут для роз’яснення японцям, яка Україна «зсередини». Це дуже дієвий інструмент, що дає можливість зрозуміти японцям - Україна держава зі своїми традиціями, цікавими місцями та гостинними людьми».

  Марина Соботюк відзначила: «Цю стрічку МІП запланувало з метою популяризувати Україну. Головний її герой - японець, який поміж своїх пригод пізнає по-справжньому гостинну та туристичну Україну. Ми хотіли продемонструвати дружнє ставлення до всіх, хто відвідує нашу країну. А головний герой японець, бо Японія підтримує Україну, і ми це відчуваємо».

  Крім того, другий секретар Посольства провів лекцію про Україну для присутніх.

  Нагадаємо, 14 жовтня 2017 року стрічку «Дякую» на замовлення МІП виготовила знімальна група Best friends film. Прем‘єрний показ стрічки відбувся в грудні минулого року, зараз відбуваються презентації в регіонах України. У разі зацікавленості, МІП готове надати стрічку для презентації в регіонах громадським активістам. За деталями звертатися до прес-служби МІП.