• In English
 • МІП: У Харкові активна молодь та громадськість побачили «Дякую»
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 02 березня 2018 року о 14:12

  1 березня 2018 року в кінотеатрі 8 ½ (вісім з половиною) Студрада МІП презентувала художньо-документальну стрічку про Україну «Дякую».

  Відкрив показ державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко: «Ми розпочали презентацію «Дякую» в українських містах, адже відчуваємо потребу в таких позитивних та надихаючих стрічках про красиву незвичайну цікаву Україну. Фактично, ми хочемо створити новий культурний код щодо самосприйняття, гордості, особливо, для молоді. І тут важливий той момент, що саме молодь і наші студенти відіграють ключову роль у цих презентаціях».

  Артем Біденко наголосив, що при МІП є Студрада, до якої входять студенти з державних ВНЗ всієї України. «Нам приємно, що члени нашої ради з Харкова приїхали до нас і взяли на себе ініціативу організувати захід. Це нам надає сили рухатися в позитивному напрямі, бо так ми бачимо свою необхідність», - підкреслив держсекретар.

  Нагадаємо, стрічку «Дякую» знято в рамках популяризації України в світі. Де головний герой – японець, заблукавши Україною, отримав масу позитиву від своєї подорожі. Знаючи слово "Дякую", він потрапив у Дяково на Закарпатті і промандрував найцікавішими куточками України.

  Довідково

  Прем’єра художньо-документальної стрічки "Дякую" відбулась 19 грудня в Києві. Стрічка двомовна – англійською та японською мовами.