• In English
 • МІП презентувало соціальний проект до Дня захисника України «Запроси мене з війни»
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 26 вересня 2018 року о 10:38

  25 вересня у прес-центрі Кабінету Міністрів України відбулася презентація соціального проекту «Запроси мене з війни» до Дня захисника України. Проект ініціювало Міністерство інформаційної політики України для популяризації Збройних Сил та психологічної реабілітації українських воїнів.

  «Великий резонанс проекту «Українські амазонки» - це чіткий сигнал, що подібні проекти мають відбуватись не тільки в Києві, а й в інших регіонах України. Більше того, ми маємо презентувати їх за кордоном. Це стосується і проекту «Запроси мене з війни», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

  «Запит суспільства на такі соціально-медійні заходи свідчить про те, що ми на правильному шляху. Власне, це наш борг перед захисниками Вітчизни. Ми це розуміємо», - додав він.

  За словами радника Міністра Марини Соботюк, 20 пар з військових та «українських амазонок» тренуються вже 5 місяців і представлять свої танцювальні номери на урочистому заході до Дня захисника України.

  «Ми з партнером-кіборгом танцюємо танго, дійсно пережите на війні. Це було насправді під кулями», - говорить учасниця проекту, фронтовий волонтер Наталія Прилуцька.

  Богдан Головатенко, керівник студії BIG DANCE, на базі якої проходять тренування, відзначає, що це його перший досвід роботи з військовими. Студія планує організовувати заняття з танців для наших захисників і в майбутньому.

  Окремі анонси проекту «Запроси мене з війни» виходитимуть щодня з 8 по 12 жовтня у програмі «Вікна-новини», розповів журналіст телеканалу СТБ Артем Сорокін.

  Урочистий захід до Дня захисника України відбудеться 12 жовтня 2018 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

  Акредитація ЗМІ проводиться за електронною адресою accreditation@mip.gov.ua.