• In English
 • МІП презентувало комунікаційну кампанію до Дня кримськотатарського прапора
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 25 червня 2018 року о 16:43

  25 червня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Презентація заходів до Дня кримськотатарського прапора».

  Під час прес-конференції Міністерство інформаційної політики України презентувало загальнонаціональну комунікаційну кампанію до 26 червня - Дня кримськотатарського прапора.

  Кампанія представлена бордами та сітілайтами, які будуть розміщені у Києві та областях, та тематичними відеороликами, які будуть запущені в ротацію в якості соціальної реклами на загальнонаціональних телеканалах.

  «Уже третій рік поспіль ми системно підтримуємо відзначення цієї пам’ятної дати у рамках інформаційної реінтеграції Криму. Як і раніше, наша кампанія проходитиме під гаслом «Два прапори - єдина країна». Ця комунікаційна кампанія, як і інші заходи, є нашою можливістю зберігати нервовий зв’язок з окупованим Кримом, де кримськотатарський прапор, як і український, є non grata», - зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

  У прес-конференції також взяли участь заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та голова правління ГО «Кримськотатарський ресурсний центр» Ескендер Барієв. Вони розповіли про заплановані заходи з відзначення Дня кримськотатарського прапора у Києві та інших містах України.

  Зокрема, завтра, 26 червня, у столиці України відбудеться автопробіг, урочиста хода, мітинг на Майдані Незалежності та святковий концерт.