• In English
  • МІП: Презентовано комунікаційну кампанію «Твої вчинки важать більше»
    Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 25 січня 2019 року о 16:06

    24 січня 2019 року у прес-центрі УНІА «Укрінформ» Міністерство інформаційної політики України спільно з Міністерством екології та природних ресурсів та Проектом ЄС «Association4U» представили комунікаційну кампанію «Твої вчинки важать більше».

    Кампанія спрямована на підтримку Екологічної стратегії 2030 і складається з трьох відеороликів, які будуть демонструватись як соціальна реклама на загальнонаціональних та регіональних телеканалах, у кінотеатрах, поїздах «Інтерсіті» та в мережі Інтернет.

    «Одним із пріоритетних напрямків діяльності МІП є популяризація європейських цінностей, і саме чисте довкілля є однією з них. Мінінформполітики підтримало ініціативу Мінприроди та «Association4U» й відзняло серію анімаційних роликів, які показують, що рішення екологічних проблем – у наших щоденних діях, у послідовній зміні старих звичок на нові, більш екологічно свідомі. Від кожного з нас залежить багато, а наші спільні зусилля приводять до великих змін», – зазначила завідувач сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України Людмила Василенко.