• In English
 • МІП: Біля кордону з Росією пройшов фестиваль української музики «Твоя Країна fest»
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 10 вересня 2018 року о 18:36

  8 вересня 2018 року у Конотопі (Сумська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбувся фестиваль української музики «Твоя Країна fest».

  Тисячі людей прийшли послухати пісні у виконанні гуртів «Мандри», «Антитіла», GrozovSka Band, Марії Бурмаки та Gypsy Lyre.

  «Українські пісні наблизились впритул до кордону з Росією. "Лагідна українізація" в дії – на концерт у Конотопі прийшли тисячі людей. Наша музика і далі звучатиме там, де її найбільше чекають і потребують», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

  Відвідувачам концерту роздали сотні книг з історії України, виданих за підтримки МІП.

  «Кожне місто - це якісь зовсім різні емоції, те, що залишиться в серці назавжди! Це перевершило всі сподівання», - поділилася враженнями народна артистка України Марія Бурмака.

  Конотоп став четвертим містом, де пройшов фестиваль «Твоя Країна fest».

  «Такий формат заходу дозволяє почути сучасну українську пісню десяткам тисяч людей у невеликих містах. У Конотопі було гаряче! На черзі Мукачево», - зазначив лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко.

  Нагадаємо, 24 серпня 2018 року «Твоя Країна fest» відбувся у прифронтовому Маріуполі (Донецька область).  11 серпня фестиваль пройшов у Ізмаїлі, на кордоні з Румунією, 18 серпня – у Генічеську неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом.

  15 вересня фестиваль приїде в Мукачево (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарни (Рівненська область, кордон з Білоруссю).

  Основна мета «Твоя Країна fest» – донести сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.