• In English
 • МІП: Біля адмінкордону з окупованим Кримом пройде фестиваль української музики «Твоя Країна fest»
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 16 серпня 2018 року о 14:31

  18 серпня 2018 року у Генічеську (Херсонська область), неподалік від адмінкордону з окупованим Кримом, відбудеться фестиваль «Твоя Країна fest», організований за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Початок о 19:00 на Площі Відродження.

  Свято справжньої української музики для мешканців та гостей міста влаштують Фома та «Мандри», «Тартак», Марія Бурмака, Gypsy Lyre та Іванка Червінська.

  «Перший концерт туру прикордонними містами нашої держави пройшов дуже успішно - відкриття фестивалю в Ізмаїлі відвідали тисячі людей. Емоції розривали як глядачів, так і артистів. Маємо дуже потужний заряд енергії на концерт у Генічеську», - розповів лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

  Основна мета фестивалю – донести якісну сучасну українську музику в найвіддаленіші куточки України, які артисти відвідують нечасто.

  «Українська музика – провайдер української мови… Не чули? Тоді ми ідемо до вас! Ключова ідея цього фестивалю – дати можливість відчути смак України, відчути її духовність. Без мови немає держави. Теж не чули? Тоді ми прийдемо і до вас!» - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

  11 серпня «Твоя Країна fest» пройшов на алеї Дружби народів в Ізмаїлі (Одеська область, кордон з Румунією).

  24 серпня фестиваль приїде до Маріуполя (Донецька область, зона проведення ООС), 8 вересня – у Конотоп (Сумська область, кордон з Росією), 15  вересня – в Мукачево (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарни (Рівненська область, кордон з Білоруссю).

  Нагадаємо, 30 липня відбулася презентація фестивалю української музики «Твоя Країна fest», який пройде за підтримки МІП у серпні-вересні 2018 року в 7 прикордонних містах.

  У ньому візьмуть участь популярні українські виконавці - Фома та гурт «Мандри», «Тартак», «Антитіла», Марія Бурмака, Gypsy Lyre, Іванка Червінська та GrozovSka Band. Склад учасників фестивалю у кожному місті буде різним з огляду на концертні графіки артистів.