• In English
 • Мінветеранів звернулися до Міноборони Грузії щодо можливості проходження реабілітації українськими ветеранами в Реабілітаційному центрі в м. Церовані
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 14 червня 2019 року о 11:44

  Мінветеранів звернулися до Міноборони Грузії щодо можливості проходження реабілітації українськими ветеранами в Реабілітаційному центрі в м. Церовані. Подія відбулася в рамках офіційного візиту Ірини Фріз та першого заступника Григорієя Галагана до Грузії.

  Наразі в Реабілітаційному центрі мають змогу проходити 10-денний курс реабілітації та відпочинку постраждалі під час бойових дій та миротворчих місій військовослужбовці, а також члени їх сімей.

  «З 2015 року тут мають можливість проходити реабілітацію наші військовослужбовці зі Збройних Сил України та Нацгвардії. Звертаємось від Мінветеранів України до Міноборони Грузії з проханням розглянути можливість проходження реабілітації в цьому центрі і нашими ветеранами», - повідомила Ірина Фріз.

  Також у рамках візиту підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством у справах ветеранів України та Державною службою у справах ветеранів Грузії.

   «Ми домовилися співпрацювати щодо забезпечення прав та інтересів ветеранів та їх сімей, а також у сфері формування позитивного іміджу ветерана», - повідомила Ірина Фріз. Також йдеться про забезпечення психологічної реабілітації ветеранів, їх соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Крім іншого, документ передбачає сприяння у покращенні доступу ветеранів до інформації про їх права, привілеї, соціальні послуги та можливості.