• In English
 • Мінветеранів застосовує стратегічний підхід у створенні та наданні електронних публічних послуг ветеранам
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 15 березня 2024 року о 15:01

  Мінветеранів застосовує стратегічний підхід у створенні та наданні електронних публічних послуг ветеранам.

  На цьому наголосила заступник директора Департаменту – начальник відділу розвитку інформаційних систем Департаменту цифрового розвитку та трансформації Мінветеранів Надія Адаменко за підсумками участі у конференції “Цифрова трансформація як каталізатор європейської інтеграції України: інфраструктура | послуги | кібербезпека”.

  Захід проходив за участі Віце-прем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова та міжнародних партнерів.

  Учасники обговорили цифровий аспект європейської інтеграції України та його вплив на українське та європейське суспільство. Основні дискусії присвячено розвитку цифрової інфраструктури за європейськими стандартами, викликам кібербезпеки під час війни, розробці електронних послуг, майбутнім планам ЄС щодо подальшої підтримки цифровізації України.

  Також підведено підсумки двох проектів – EU4DigitalUA та EPF (кібербезпека), реалізованих в Україні Академією електронного управління (e-Governance Academy) за кошти ЄС.

  “Належне функціонування Єдиного державного реєстру ветеранів війни та створення на його основі е-послуг для ветеранів є одним із пріоритетних напрямків роботи Мінветеранів. І це вкрай відповідально. Маємо працювати також над удосконаленням цифрових систем, що забезпечують надійний захист інформації (персональних даних), які обробляються в наших інформаційних (інформаційно-комунікаційних) системах. Ми вдячні команді Мінцифри за співпрацю та заявлення запуску цифрових рішень для ветеранів війни у планах на 2024 рік, а також міжнародним партнерам за надання експертної і фінансової підтримки на створення цифрових рішень”, – зазначила Надія Адаменко.

  Захід було проведено за підтримки Європейського Союзу в межах проекту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління.