• In English
 • Мінветеранів: «Ветеранський намет» став лідером за кількістю проданих книжок на фестивалі в Дніпрі
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 24 червня 2019 року о 12:16

  «Ветеранський намет» став лідером за кількістю проданих книжок та відвідувачів локації на книжковому фестивалі в Дніпрі «Book space». Щодня до намету приходили сотні дніпрян та гостей міста. За три дні фестивалю в наметі було продано понад тисячу книг.

  «Під час фестивалю ми отримали величезну кількість схвальних відгуків та слів подяки за представлення у такому форматі ветеранської літератури. Також надійшло чимало пропозицій по встановленню таких наметів і в інших містах України, зокрема у Львові, Запоріжжі, Харкові. Варто зауважити, що наш намет хочуть бачити не лише на тематичних книжкових фестивалях та форумах. Тож тепер маємо думати над реалізацією амбітних планів», – розповів заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко.

  На фестивалі було представлено 67 книг різних авторів, близько десяти письменників-ветеранів взяли участь у фестивалі вперше.

  «Ми перемагаємо там, де інші не можуть, ми так звикли», – так у другий день фестивалю заявив автор книг про війну, зокрема «Іловайський щоденник», «Війна, якої не було» Роман Зіненко, коментуючи наявність «Ветеранського намету» на книжковому фестивалі.

  Щодня на локації «Ветеранський намет» були присутні не лише продавці та покупці, тут щодня знаходились й самі автори, аби підписати книжки, зачитати уривки своїх творів, розповісти та подискутувати про події, що вже 5 років відбуваються на Донбасі.